El Perro JOINT FLEX MARINE

ES03

Nowy produkt

Suplement zalecany jest w celu wspomagania:

Więcej szczegółów

102,0 zł brutto

I tym razem postawiliśmy na najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów.

 

Dlaczego warto korzystać z suplementów marki EL PERRO?

 

Postanowiliśmy przełożyć wiedzę i doświadczenie, które zbieraliśmy przez lata na realny produkt i tak powstały SUPLEMENTY EL PERRO.

Przy współpracy z technikiem żywienia psów, a także lekarzami weterynarii z naszego miasta, stworzyliśmy idealnie zbilansowany skład.

Produkty są absolutnie wyjątkowe, ponieważ w 100% stawiamy na ich naturalność - od składników odżywczych po wypełniacze, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania suplementu, gdyż pełnią rolę nośnika substancji aktywnych.

Podczas gdy wielu konkurentów stosuje jako wypełniacz popiół, który jest produktem odpadowym w produkcji, my postanowiliśmy wyjść przed szereg i zastosowaliśmy wyłącznie naturalne wypełniacze, takie jak len, lucerna i celuloza.

Dzięki wysokiej jakości produkt jest bardzo wydajny, a jedno opakowanie wystarcza średnio na półtora miesiąca (przy wadze psa  20-40 kg) przy codziennej suplementacji, co tylko potwierdza czystość naszych suplementów.

 

 

Co nas wyróżnia ?

  • Uczciwość i otwartość- nie ukrywamy, żadnych dodatkowych składników, a skład naszych produktów jest przejrzysty.

  • Naturalne wypełniacze

  • Idealnie zbilansowany skład

 

EL PERRO

           JOINT FLEX MARINE

Suplement wspiera pracę układu kostno-stawowego, ma działanie chondroprotekcyjne, które jest niezbędne podczas uprawiania psich sportów czy podczas wzmożonej aktywności fizycznej.

 

Działanie poszczególnych składników:

GlukozaminaStymuluje syntezę kolagenu , chondroityny  oraz kwasu hialuronowego. Spowalnia degradację chrząstki stawowej a także wykazuje działanie przeciwzapalne. Przeciwutleniające działanie glukozaminy wpływa na zmniejszanie ryzyka powstawania chorób stawów.

Chondroityna- Głównym atutem tego składnika jest działanie chondroprotekcyjne, które wpływa na ochronę chrząstki stawowej. Zwiększa wytrzymałość, elastyczność oraz ruchomość stawów. Wykazuje działanie przeciwbólowe a także niweluje tarcia pomiędzy stawami.

Kolagen- Jest składnikiem pochodzenia rybnego. Wspomaga procesy regeneracyjne po urazach np. szybsze gojenie się ran czy zrastanie się kości. Jednym z głównych działań kolagenu jest  opóźnianie procesów degeneracyjnych stawów. Zapobiega sztywnieniu ścięgien i więzadeł a także wpływa na ich elastyczność.

Witamina C-  Pozyskiwana z dzikiej róży, jest niezbędna do produkcji kolagenu w organizmie. Wykazuje działanie przeciwzapalne i regenerujące.

 

Ogólne działanie suplementu:

 Wspiera regenerację stawów po urazach.

 Zwiększa elastyczność i ruchomość stawów.

 Działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie.

 Zmniejsza ryzyko występowania chorób stawów.

 Odżywia i opóźnia procesy degeneracyjne.

 Wspiera leczenie chorób stawów.

Szczególnie zalecany dla psów aktywnych i psich seniorów w celu wspomagania układu kostno-stawowego.

Suplement do stosowania codziennego

Spróbuj również:

    

 El Perro VITAMINS POWER-UP     El Perro JOINT FLEX

Inne z tej kategorii

Best Seller